Hip Hop, House un Laikmetīgo deju nodarbības

Jauno dejotāju uzņemšana Jaunjelgavā.
Jaunjelgavā ir iespējams apgūt Hip Hop, House un Laikmetīgo deju.
Piedāvājam nodarbības no 5-18 gadiem.
Nodarbības notiek Oškalna iela 6, Jaunjelgava.

Otrdienas 1. grupa (5-7 gadi) 18:00-19:00
2. grupa (8-12 gadi) 17:00-18:00
3. grupa (13-18 gadi) 16:00-17:00
Nepieciešamības gadījumā strādājam arī ceturtdienās ņemot papildus nodarbības. Nodarbības vada deju pedagogi ar ilgu gadu pieredzi dejas nozarē.
Pirmā tikšanās reize 08.09.2020

Pieteikšanās: Zvanot vai sūtot ziņu uz e-pastu.
Sīkāka informācija: www.dancebeat.lv info@dancebeat.lv Tel. 29354331

Par deju studiju Dance Beat:


Dance Beat vieno kopā dejotājus, kuriem patīk dejot un izpaust sevi dejā, iedrošinot tos ticēt, pastāvēt un nepadoties.

Mūs raksturo 3 īpašības: individuāla pieeja katram dejotājam, radošums darbā ar dejotājiem un profesionalitāte. Mums ir svarīga dejotāja personīgā izaugsme un attīstība, tāpēc katrai grupai un vecumam ir izstrādāta atsevišķa programma, pēc kuras notiek nodarbības.

Interešu vakari. Papildus iknedēļas nodarbībām Dance Beat dejotājiem tiek organizēti un veidoti interešu vakari: komandas darbs, deju sacensības, filmu vakari, radošās darbnīcas, aktīvās atpūtas izbraukumi.

Uzstāšanās. Ņemam dalību dažādos jauniešu projektos, pasākumos, konferencēs, sacensībās, veidojam flashmobus lielākam dejotāju daudzumam un filmējam video klipus. Ņemot dalību katrā no pasākumiem, dejotāji attīsta sevī dažādas prasmes, sākot no ritma izjūtas, kustību koordinācijas, radošās domāšanas attīstīšanas, komandas darba līdz skatuves pieredzes iegūšanai un spējai sevi prezentēt auditorijas priekšā.

Nometnes. Dance Beat organizē „OPEN UP” nometnes dažādām vecuma grupām, sākot no 5 gadu vecuma. Intensīvas deju treniņnometnes dejotājam dod iespēju attīstīt dejot prasmi dažādos deju stilos, iegūt motivāciju dejai un iemācīties strādāt komandā.

Pasniedzēji. Studijā strādā pasniedzēji ar pedagoģisko izglītību. Lai kvalitatīvi strādātu ar bērniem un jauniešiem, trenerim ir jāzina, kā strādāt ar dejotāju attiecīgā vecumā un attīstības posmā.

136 skatījumi
Dalīties ar rakstu